271.90

Kategórie: , ,

Popis

– Vrchný kufor SH59X s hliníkovým krytom – rozšíriteľný koncept
– Jedinečný vrchný kufor na motorku na trhu. Jeho inovativny design umožňuje regulovať objem v 3 rôznych polohách behom niekoľkých sekúnd (46, 52 a 59 litrov), a je tak možné do neho uložiť až 2 XXL prilby, bez toho aby ste ich museli položiť na bok, plus cestovný doplnky.
– Popruhy, ktoré zaisťujú, že se náklad behom jazdy nepohybuje.
– Horné veko kufru je vyrobeno z hliníku o hrúbke 0,8 mm a zvyšok je vyrobený zo zosilneného polypropylénu. Jeho konštrukcia zaručuje vysokú tuhosť a odolnosť pri zachovaní minimálnej hmotnosti.
– Ako príslušenstvo je možné do tohoto kufru dokúpiť vnútornú rozšíriteľnú tašku(X0IB10). Tato taška s vrchným otváraním a vnútornou kapsou je perfektný doplnok, pokiaľ je potreba previesť náklad bezpečne a pohodlne. Je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov.
– Kufor SH59X ponúka maximálne zabezpečenie vďaka inovatívnemu hermetickému zámku „Smart Lock System“.
– Automatická sklopná rukoväť a hermetický zámok s 3 polohami.
– Tento systém umožňuje otvoriť a zavrieť kufor iba jednou rukou bez potreby kľúča. Kľúč použijeme iba pokiaľ chceme kufor zamknúť či odomknúť alebo zložiť či pripevniť k motorke.
– Vďaka špičkovej technológii a inovatívnemu designu získal vrchný kufor SH59X prestížnu cenu Reddot Design Award 2017, čo je pojem medzi dizajnérmi a výrobcami.
– Patentovaný systém, ktorý reguluje objem SH59X a umožňuje zväčšenie alebo zmenšenie jeho veľkosti, ho premieňa vo vysoko funkčný a praktický vrchný kufor, ktorý sa za všetkých okolností prispôsobí potrebám motorkára.
– Ako voliteľné príslušenstvo ide dokúpiť dvojitá opierka a brzdové svetlo. Opierka (D0RI80) má 2 diely a zaručuje naprosté pohodlie pre spolujazdca. Brzdové svetlo (D0B29KL) je úsporné LED svetlo. Toto svetlo zvyšuje bezpečnosť prevozu, pretože motorka sa s týmto svetlom stáva omnoho viditeľnejšia zozadu.
– Hliníkový rozšíriteľný vrchný kufor SH59X je vďaka svojej exkluzívnej hliníkovej povrchovej úprave, ktorá ladí s novými bočnými kuframi SH35 s hliníkovou povrchovou úpravou, perfektné pre kombináciu cesty – horskej cestičky (Trail Adventure).
– Rovnako ako všetky vrchné kufre SHAD (okrem TR48/TR37) je aj kufor SH46 dodávaný s platňou a sadou montážnych šróbov.

Aktuálny online katalóg výrobcu – kliknite tu

Ďalšie informácie

Hmotnosť 5 kg
Rozmery 61 × 27 × 48 cm