284.90

Katalógové číslo (SKU): 140056 Kategórie: , ,

Popis

– Vrchný kufor SH58X – rozšíriteľný koncept
– S karbónovou úpravou a s nastaviteľným objemom v 3 rôznych polohách (46, 52 a 58 litrov), má kapacitu pre uschovanie 2 XXL prilieb bez nutnosti položiť ich na bok, plus cestovné doplnky.
– Vďaka špičkovej technológii a inovatívnemu designu získal vrchný kufor SH58X prestížnu cenu Reddot Design Award 2017, čo je pojem medzi dizajnérmi a výrobcami.
– Jediný vrchný kufor na trhu, ktorý ide rozšíriť až na kapacitu 58l a je tak vhodný ako na každodenné využitie tak aj na dobrodružné výlety, o ktorých ste vždy snívali. Je to vysoko všestranný vrchný kufor, ktorý ide behom niekoľkých sekúnd zmeniť z aerodynamického kufru na veľký cestovný.
– Jeho konštrukcia zaručuje vysokú tuhosť a odolnosť pri zachovaní minimálnej hmotnosti.
– Vo vnútri má tento kufor popruhy, ktoré zaisťujú, že sa vnútorný náklad za jazdy nepohybuje.
– Kufor SH58X ponúka maximálne zabezpečenie vďaka inovatívnemu hermetickému zámku „Smart Lock System“.
– Automatická sklopná rukoväť s hermetickým zámkom s tromi polohami.
– Tento systém umožňuje otvoriť a zavrieť kufor iba jednou rukou bez potreby kľúča. Kľúč použijeme iba pokiaľ chceme kufor zamknúť či odomknúť alebo zložiť či pripevniť k motorke.
– Patentovaný systém, ktorý reguluje objem SH58X a umožňuje zväčšenie alebo zmenšenie jeho veľkosti, ho mení vo vysoko funkčný a praktický vrchný kufor, ktorý sa za všetkých okolností prispôsobí potrebám motorkára.
– Svoj vrchný kufor SH58X si môžete vybaviť brzdovým svetlom, dvojitou opierkou či vnútornou taškou, ktorá je taktiež rozšíriteľná. Opierka (D0RI80) sa skladá z 2 častí a zaručuje spolujazdcovi naprosté pohodlie. Rozšíriteľná vnútorná taška (X0IB10) s vrchným otváraním a vnútornou kapsou je perfektný doplnok, keď je potreba previesť náklad bezpečne a pohodlne. Je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov. A brzdové svetlo (D0B29KL) je úsporné LED svetlo.Toto svetlo zvyšuje bezpečnosť prevozu, pretože motorka sa s týmto svetlom stáva omnoho viditeľnejšia zozadu.
– Pokiaľ je kategória Sport Touring vaša krvná skupina, tak vrchný kufor SH58X je vhodný presne pre vás. Jeho prepracovaný karbónový vzhľad, ktorý ladí s bočnými kuframi SH36 s povrchovou úpravou karbón, vyžaruje sofistikovanosť a modernosť. Pokiaľ kladiete dôraz na design, určite oceníte možnosť výberu aj z ďalších farebných variantov krytu kufru. Na výber máte tieto varianty: biela, lesklá čierna a new titanium.
– Rovnako ako všetky vrchné kufre SHAD (okrem TR48/TR37) je aj kufor SH46 dodávaný s platňou a sadou montážnych šróbov.

Aktuálny online katalóg výrobcu – kliknite tu

Ďalšie informácie

Hmotnosť 5 kg
Rozmery 61 × 27 × 48 cm