276.90

Kategórie: , ,

Popis

– Vrchný kufor SH50 s kapacitou pre 2 prilby – s opierkou.
– SH50 je robustný, ale pri tom veľmi elegantný vrchný kufor na motorku, ideálny pre tých, ktorí milujú dlhé cesty. So svojou kapacitou 50 l pojme 2 XXL prilby, ktoré není ani nutné pokladať na bok, plus ďalšie cestovné príslušenstvo.
– Tento kufor obsahuje ako štandardné vybavenie opierku a veľmi pohodlný držiak dokumentov, vďaka ktorému budete mať všetky svoje dokumenty vždy po ruke.
– Vnútorné popruhy, ktoré zaisťujú, že se obsah kufru behom jazdy nepohybuje.
– Kufor SH50 ponúka maximálne zabezpečenie vďaka inovatívnemu hermetickému zámku „Smart Lock System“,
– Automatická sklopná rukoväť s hermetickým zámkom s tromi polohami.
– Tento systém umožňuje otvoriť a zavrieť kufor iba jednou rukou bez kľúča. Kľúč použijeme iba pokiaľ chceme kufor zamknúť či odomknúť alebo zložiť či pripevniť k motorke.
– Pokiaľ kladiete dôraz na design, určite oceníte možnosť výberu z rôznych farebných variantov krytu kufru. Dá sa  taktiež zvoliť variantu bez laku, kedy si farbu môžete sami prispôsobiť podľa vlastného vkusu.
– Ako voliteľné príslušenstvo sa dá dokúpiť vnútornú tašku, vrchný nosič a brzdové svetlo. Vnútorná taška (X0IB00) s vrchným otváraním a vnútornou kapsou je perfektný doplnok, pokiaľ je potreba previesť náklad bezpečne a pohodlne. Je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov. Vrchný nosič (D0PS00) zvyšuje kapacitu kufru pri zachovaní rovnakého maximálneho zaťaženia. Má taktiež špecifické úchyty pre popruhy k zaisteniu a držaniu nákladu. Brzdové svetlo (D0B29KL) je úsporné LED svetlo. Toto svetlo zvyšuje bezpečnosť prevozu, pretože motorka sa s týmto svetlom stáva omnoho viditeľnejšia zozadu.
– Rovnako ako všetky vrchné kufre SHAD (okrem TR48/TR37) je aj kufor SH46 dodávaný s platňou a sadou montážnych šróbov.

Aktuálny online katalóg výrobcu – kliknite tu

Ďalšie informácie

Hmotnosť 4 kg
Rozmery 46 × 60 × 32 cm