203.90

Katalógové číslo (SKU): 140060 Kategórie: , , ,

Popis

– Vrchný kufor SH48 s kapacitou pre 2 prilby.
– Špičkový produkt, ktorý spĺňa všetky požiadavky trhu a ponúka maximálne využitie.
– Má kapacitu pojať 2 XXL helmy, ale zároveň jeho hmotnosť je iba 3,7kg, čím sa stáva najľahším veľkokapacitným vrchným kufrom na trhu.
– Konštrukcia tohoto kufru zaručuje vysokú tuhosť a odolnosť pri zachovaní minimálnej hmotnosti, čím taktiež mimo iného dochádza k redukcii vibrácii podvozku motorky a vy si môžete vychutnávať pohodlnú jazdu.
– Kufor SH48 ponúka maximálne zabezpečenie vďaka inovaívnemu hermetickému zámku „Smart Lock System“.
– Sklopná rukoväť a hermetický zámok s 3 polohami.
– Je možné ho otvoriť a zavrieť iba jednou rukou, k otvoreniu alebo zatvoreniu není potrebný kľúč. Kľúč je nutný iba v prípade, že chceme kufor zamknúť.
– SH48 ponúka niekoľko variantov ako farebne nakombinovať bočné pásy s vrchným krytom kufru. Je možné si objednať aj karbónový vzhľad veka, ktorý sa dá nakombinovať s akoukoľvek farbou motorky. Vrchné kryty je možné ďalej zakúpiť v bielej farbe, metalickej čiernej alebo vo vzhľade New Titanium či Dark Grey. Je taktiež možné objednať si variantu bez laku, kedy si farbu krytu môžete sami prispôsobiť podľa vlastného vkusu.
– Ako voliteľné príslušenstvo sa dá dokúpiť dvojitú opierku, vnútornú tašku, vrchný nosič a brzdové svetlo. Opierka (D0RI4800) zaručuje väčšie pohodlie pre spolujazdca. Vnútorná taška (X0IB00) s vrchným otváraním a vnútornou kapsou je perfektný doplnok, keď je potreba previesť náklad bezpečne a pohodlne. Je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov. Vrchný nosič (D0PS00) zvyšuje kapacitu kufru pri zachovaní rovnakého maximálneho zaťaženia.
– Má taktiež špecifické úchyty pre popruhy k zaisteniu a držaniu nákladu.
– Brzdové svetlo (D0B29KL) je úsporné LED svetlo. Toto svetlo zvyšuje bezpečnosť prevozu, pretože motorka se s týmto svetlom stáva omnoho viditeľnejšia zozadu.
– Rovnako ako všetky vrchné kufre SHAD (okrem TR48/TR37) je aj kufor SH29 dodávaný s platňou a sadou montážnych šróbov.

Aktuálny online katalóg výrobcu – kliknite tu

Ďalšie informácie

Hmotnosť 4 kg
Rozmery 46 × 61 × 31 cm