135.90

Katalógové číslo (SKU): 140170 Kategórie: , , ,

Popis

– Vrchný kufor SH40 s kapacitou pre jednu integrálnu prilbu alebo dve prilby: integrálnu a otvorenú.
– SH40 je vrchný kufor vyrobený z vysoko kvalitného tvrdeného polypropylénu. Tento kufor je schopný odolať extrémnym teplotám, snehu aj dažďu a zároveň chráni obsah pred nárazmi a poškodením. Objem 40 litrov zaručuje dostatok miesta pre integrálnu prilbu a rukavice alebo 2 otvorené prilby.
– Zabezpečenie systémom Handle Lock ponúka dvojitý zámok, ktorý jednak pripevňuje kufor k motocyklu a zároveň uzamyká vrchní kufor.
– Rukoväť pre ľahké prenášanie pokiaľ ho zložíme z motorky.
– Súčasťou kufru sú popruhy ktoré zaisťujú, že se obsah vo vnútri nepohybuje.
– Rovnako ako všetky vrchné kufre SHAD, je možné ho otvoriť a zavrieť iba jednou rukou, k otvoreniu alebo zatvoreniu není potrebný kľúč. Kľúč je nutný iba v prípade, že chceme kufor zamknúť.
– Pokiaľ kladiete dôraz na design, určite oceníte možnosť výberu z rôznych farebných variantov krytu kufru : modrá, strieborná, biela, červená, lesklá čierna alebo varianta bez laku, kedy si farbu môžete sami prispôsobiť podľa vlastného vkusu.
– Ako voliteľné príslušenstvo je možné ku kufru dokúpiť opierku a brzdové svetlo. Opierka (D0RI60) zaručuje väčšie pohodlie pre spolujazdca. Brzdové svetlo (D0B40KL) je úsporné LED svetlo. Toto svetlo zvyšuje bezpečnosť prevozu, pretože motocykel se s týmto svetlom stáva omnoho viditeľnejším zozadu.
– Rovnako ako všetky vrchné kufre SHAD (okrem TR48/TR37) je aj kufor SH40 dodávaný s platňou a sadou montážnych šróbov.

Aktuálny online katalóg výrobcu – kliknite tu

Ďalšie informácie

Hmotnosť 3 kg
Rozmery 49 × 29.6 × 42.5 cm