350.80

Katalógové číslo (SKU): 250007 Kategórie: , ,

Popis

– Bočné kufre SH36 s kapacitou na prilbu XXL
– Bočné kufre SH36 vynikajú predovšetkým inovatívnym a funkčným designom, kapacitou pre prilbu XXL a zároveň svojou nízkou hmotnosťou v porovnaní s ostatnými bočnými kuframi na trhu. Tieto kufre získali prestížnu cenu Reddot Design Award 2015. Ďalším ocenením bolo 2017 German Design Award Special.
– Inovatívne tvary kufru SH36 ponúkajú elegantný, sofistikovaný a avantgardný design, ktorý vyniká svojimi aerodynamickými líniami a dôkladne navrhnutými estetickými detaily.
– Bočné kufre SH36 s karbónovými krytmi sa perfektne hodia k vrchným kufrom SH58X, SH48 nebo SH39, ktoré taktiež štandardne obsahujú verziu s vekom karbónového vzhľadu.

– Hlavné prednosti kufrov SH36:
Aerodynamický tvar, ktorý zvyšuje bezpečnosť a stabilitu motorky.
Inovatívne tvary, ktoré vytvárajú trendy na trhu.
Vnútorná priehradka, ktorá pomáha držať náklad.
Schopnosť pojať aj modulárne prilby XXL.
Konštrukcia kufra, ktorá zaručuje vodotesnosť, odolnosť ale aj ľahkosť zároveň.
PREMIUM LOCK – bezpečný zámok, ktorý umožňuje použiť iba jeden klúč pre všetky 3 kufre (bočné a vrchný).
Vnútorné popruhy, ktoré zaisťujú, že sa náklad vo vnútri kufru nepohybuje.
Zámok, ktorý zároveň zamyká veko kufru aj kufor k motorke. Kufor má taktiež madlo pre snadné prenášanie.
Rovnako ako všetky kufre SHAD je možné aj SH36 otvoriť a zavrieť iba jednou rukou bez klúča. Klúč použijeme iba pokiaľ chceme kufor zamknúť či odomknúť alebo zhodiť či pripevniť k motorke.
Ako príslušenstvo je možné dokúpiť vnútornú tašku (X0IB36), ktorá perfektne sedí do bočných kufrov. Tato taška je vyrobená z kvalitného materiálu, má aj vnútornú kapsu a zips, ktorý ide snadno otvoriť v rukaviciach. Ďalej má popruh a ucho pre snadné prenášanie nákladu, bez toho aby bolo nutné zhodiť kufor z motorky.
Pokiaľ vám nevyhovuje karbónový vzhľad krytu kufru, môžete si vybrať z ďalších farebných variantov a prispôsobiť si tak vzhľad podľa vás. Na výber sú tieto varianty: biela, new titanium, tmavo šedá či lesklá čierna.

 

Aktuálny online katalóg výrobcu – kliknite tu

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť 4 kg
Rozmery 49 × 33 × 38 cm