71.90

Katalógové číslo (SKU): 140085 Kategórie: , , ,

Popis

– Vrchný kufor SH33 s kapacitou pre jednu prilbu a rukavice
– Vrchný kufor SH33 je kompaktný a veľmi praktický vrchný kufor vyrobený z vysoko kvalitného tvrdeného polypropylénu, schopný pojať vyklápaciu prilbu a rukavice.
– Jedná sa o základný model rady vrchných kufrov SHAD so zaobleným tvarom a dymovou odrazkou. Svojou veľkosťou je vhodný pre skútre a menšie motorky s nižším objemom.
– Kufor je vybavený zámkom a rovnako ako všetky vrchné kufre SHAD, je možné ho otvoriť a zavrieť iba jednou rukou, k otvoreniu alebo zavretiu není potrebný kľúč. Kľúč je nutný iba v prípade, že chceme kufor zamknúť.
– Kufor má úchytku, ktorá preberá rolu ergonomické rukoväte pre ľahké prenášanie kufru.
– Pokiaľ kladiete dôraz na design, určite oceníte možnosť výberu z rôznych farebných variantov krytov kufru alebo je možné zvoliť variantu bez laku, kedy si farbu môžete sami prispôsobiť podľa vlastného vkusu.
– Ako voliteľné príslušenstvo sa dá ku kufru dokúpiť opierku a brzdové svetlo. Opierka (D0RI40) zaručuje väčšie pohodlie pre spolujazdca. Brzdové svetlo (D0B29KL) je úsporné LED svetlo. Toto svetlo zvyšuje bezpečnosť prevozu, pretože motocykel sa s týmto svetlom stáva omnoho viditeľnejším zozadu.
– Rovnako ako všetky vrchné kufre SHAD (okrem TR48/TR37) je aj kufor SH29 dodávaný s platňou a sadou montážnych šróbov.

Aktuálny online katalóg výrobcu – kliknite tu

Ďalšie informácie

Hmotnosť 2 kg
Rozmery 42 × 43 × 31 cm